Restart.

Witaj na najlepszym blogu, którego jeszcze nie znasz. Dokładniej jego drugiej wersji.

Kiedyś prowadziłem bloga pod tą samą nazwą, jednak brak czasu, tacierzyństwo i lenistwo sprawiło, że dodawanie kolejnych postów stało się rzadkością. Porzuciłem to. Ale czasem lubię wracać do rzeczy, które dawno temu rozpocząłem. Oczywiście jestem teraz starszy o kilka lat, więc treści które mnie interesują są trochę inne niż wtedy, więc będę się starał zainteresować was tym co mnie jara teraz jako 28-latka.

Kiedyś byłem skupiony na gamingu i rozwoju osobistym. Teraz gaming nie jest już priorytetem a rozwój osobisty jest częścią każdego dnia. Jednak każdy dzień ma więcej części, o których również będę chciał pisać. No może z pominięciem porannej toalety…

Pewnym eksperymentem będzie tworzenie bloga w 100% z telefonu komórkowego, gdyż mojego ipada podarowałem już jakiś czas temu, a mój komputer po kilku latach postanowił spalić sobie płytę główną. Również laptop w pracy pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej strony okazuje się że nie są to rzeczy niezbędne, a większość czynności i tak można wykonać że smartfona.

Podsumowując: dla mnie to kolejna szansa na zawracanie wam głowy moimi glupotami, a dla was to kolejna szansa, żeby stracić kilka minut dziennie na przeczytanie tych głupot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *